آزمایشگاه تخصصی آپا دانشگاه گلستان

دومين کنفرانس حوادث و آسيب‌پذيري‌هاي امنيت فضاي تبادل اطلاعات

یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵

مرکز ماهر سازمان فناوری اطلاعات ایران با همکاری آزمایشگاه تخصصی آپا دانشگاه فردوسی مشهد، دومین کنفرانس حوادث و آسیب‌پذیری‌های امنیت فضای تبادل اطلاعات (آپا 2) را در تاریخ 18 و 19 اسفند 1395 برگزار می‌نماید.

دکتر محسن کاهانی مدیر آزمایشگاه تخصصی آپا دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر کنفرانس گفت: هدف از برگزاری کنفرانس  آپا 2 (CSIV 2017) ، هم‌افزایی علمی و فناورانه محققان و فعالان حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات است.

وی افزود: این کنفرانس با مشارکت فعال محققان، دانشگاهیان، ‌و مهندسان و همچنین آزمایشگاه‌ها و مراکز آپا سراسر کشور برگزار می‌شود. دکتر کاهانی با اشاره به انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگ اسلامی و رویداد مشهد 2017 گفت: هم‌زمان با این کنفرانس نشست دوره‌ای کمیته راهبری OIC-CERT (نهاد امنیت رایانه‌ای کشورهای اسلامی) با حضور اعضای این نهاد بین‌المللی در مشهد برگزار خواهد شد.

وی محورهای ارائه مقاله به این کنفراانس را امنیت شبکه‌های رایانه‌ای، امنیت شبکه‌های بی‌سیم، امنیت سامانه‌های نهفته، امنیت سامانه‌های صنعتی، امنیت برنامه‌نویسی، امنیت سرویس‌های شبکه، امنیت سیستم‌عامل، امنیت پایگاه داده، تشخیص و تحلیل بدافزارها، آگاهی‌رسانی، پشتیبانی و امداد در حوزه افتا، و زمینه‌های نو و بدیع در حوزه افتا برشمرد.

وب‌گاه این کنفرانس در نشانی https://csiv2017.um.ac.ir و رایانامه csiv2017@um.ac.ir  برای ارتباط با این کنفرانس در دسترس می‌باشند.

جهت دریافت فایل مربوط به این کنفرانس میتوانید به بخش دریافت فایل سایت مراجعه کنید

همچنین جهت عضویت در شبکه ی اجتماعی  این کنفرانس روی عکس کلیک کنید


  • برچسب ها:
  • آپا ۲
تعداد بازدید: 114